Matusewicz Budowa Maszyn

Firma Matusewicz Budowa Maszyn oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie chemicznej i elektrochemicznej obróbki powierzchni. Jesteśmy producentem linii galwanicznych, dostarczamy m.in. całe linie do anodowania, a także pojedyncze produkty, w tym wysokiej jakości wanny galwaniczne.

Zaprojektowane i wykonane przez nas wanny przeznaczone są do procesu anodowania. Proces ten jest jedną z metod galwanizacji powierzchni i wykorzystuje się go do zabezpieczania aluminium i jego stopów. Podczas tego procesu na powierzchni metalu wytwarzana jest warstwa tlenku, której zadaniem jest ochrona przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Jest to skuteczny i bardzo popularny sposób zabezpieczania metalu przed korozją, a dodatkowo osiągamy trwały efekt dekoracyjny. Elementy, które poddawane są procesowi anodowania wykorzystuje się m.in. w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym, meblarstwie i wielu innych dziedzinach. Tutaj chcemy Państwu pokazać przykładową realizację zlecenia w zakresie dostarczenia wanien galwanicznych do anodowania.

Zgodnie z indywidualnym zamówieniem dostarczyliśmy do polskiego kontrahenta wanny o długości 8 metrów, szerokości 1,1m oraz głębokości 2,6m. Zamówienie obejmowało również projekt wraz z wykonaniem elementów wentylacji odciągowej (ssawy) oparów znad wanien w trakcie procesu. Gabaryty wanien wymagały dostawy specjalistycznym transportem.

Matusewicz Budowa Maszyn to firma, która kompleksowo i profesjonalnie podejdzie do każdego zamówienia. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn

Matusewicz Budowa Maszyn