m-matusewicz-gryfow-budowa-maszyn

MATUSEWICZ Budowa Maszyn S.A. jest projektantem, wytwórcą i dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń do obróbki chemicznej i elektrochemicznej powierzchni. Naszą specjalnością jest projektowanie i budowa maszyn. Wykonujemy linie horyzontalne i wertykalne do galwanizerni oraz profesjonalne oczyszczanie ścieków. Dostarczamy również wanny galwaniczne, prostowniki do galwanizerni, prasy filtracyjne oraz projektujemy i wykonujemy zbiorniki na zamówienie.

Budowa galwanizerni i oczyszczalni – od projektu po montaż

Jako doświadczony producent linii galwanicznych i oczyszczalni, naszym Klientom oferujemy wsparcie na etapie koncepcji przedsięwzięcia, pomoc przy tworzeniu projektu technologicznego oraz wspieramy w procesie uzyskania pozwoleń na inwestycje. Budujemy linie horyzontalne, wertykalne lub przemysłowe oczyszczalnie ścieków, zaprojektowane przez nas z uwzględnieniem wymogów Klienta i najlepszych dostępnych rozwiązań.

W naszym zakładzie wytwarzamy i wstępnie montujemy wszystkie główne podzespoły linii. To pozwala nam później przyspieszyć ostateczny proces montażu urządzenia u Klienta. Na ostatnim etapie budowy uruchamiamy urządzenie i wspieramy rozruch technologii.

W okresie eksploatacji oferujemy również wsparcie serwisowe i gwarancyjne.

25 lata na rynku
100 pracowników
6200m2 powierzchni